top of page
about-goalsBG.png

Онлайн-маркетинг чи перфоманс-маркетинг?У сучасному світі цифрових технологій, онлайн маркетинг відіграє ключову роль у розвитку та успіху бізнесу. Він не лише забезпечує видимість бренду в інтернеті, але й допомагає залучати та утримувати клієнтів. Особливе місце у цьому спектрі займає перфоманс маркетинг (англійською performance - продуктивний/ефективний), який орієнтований на досягнення конкретних результатів.

У цій статті ми розглянемо, чим перфоманс маркетинг відрізняється від загального онлайн маркетингу та чому агенція перфоманс-маркетингу Power-UP може бути кращим вибором для вашого бізнесу.

 

Що таке онлайн-маркетинг?

Онлайн-маркетинг — це широкий термін, який охоплює всі види маркетингових дій, що проводяться в інтернеті. Це може включати SEO (пошукову оптимізацію), SMM (маркетинг у соціальних медіа), електронну комерцію, рекламу у пошукових системах та багато іншого. Основна мета онлайн маркетингу — підвищення видимості бренду та залучення трафіку на веб-сайт.

 

Що таке перфоманс маркетинг?

Перфоманс-маркетинг — це підхід, де основний акцент робиться на досягненні конкретних результатів, таких як генерація лідів, продажі або конверсії. Цей тип маркетингу оцінюється на основі конкретних показників. Перфоманс-маркетинг часто використовує такі канали, як партнерський маркетинг, реклама з оплатою за клік або конверсію та інші форми цифрової реклами, де можливо точно відстежувати результативність.

 

Відмінності між перфоманс маркетингом та загальним онлайн маркетингом

Основна відмінність між перфоманс маркетингом та загальним онлайн маркетингом полягає у методах оплати та оцінки успішності. У той час як онлайн маркетинг може бути більш орієнтований на довгострокове брендування та взаємодію з аудиторією, перфоманс маркетинг зосереджується на короткострокових, легко вимірюваних результатів. Такий підхід дозволяє бізнесу більш ефективно керувати бюджетом і швидко адаптуватися до змін на ринку.

 

Роль агенції перфоманс маркетингу Power-UP

Агенція перфоманс-маркетингу Power-UP пропонує кастомізований підхід до реклами в інтернеті. Ми зосереджені на досягненні реальних, вимірних результатів, що робить нас ідеальним партнером для бізнесів, які шукають ефективності та швидкого зростання. Наші стратегії перфоманс маркетингу розроблені таким чином, щоб максимізувати ROI, забезпечуючи при цьому гнучкість та адаптивність до змінних умов ринку.

 

Заключення

Обираючи між загальним онлайн маркетингом та перфоманс маркетингом, важливо враховувати специфіку вашого бізнесу та цілі, які ви переслідуєте. Агенція перфоманс-маркетингу Power-UP може стати вашим надійним партнером, який допоможе досягти вражаючих результатів і вивести ваш бізнес на новий рівень успіху.

Comentarios


НЕОБХІДНА ДОПОМОГА?

Ми готові допомогти у вирішенні ваших задач.

Залишайте заявку на сайті для подальшої комунікації.

POWER-UP

Thanks for submitting!

bottom of page