top of page
about-goalsBG.png

Shutterstock назвав 4 головні кольори 2022 року


Безтурботність це головний тренд 2022 року – Shutterstock

Shutterstock — американська компанія, яка надає стокові фото, відео та музику, а також інструменти для редагування фото і відео. Щороку аналітики та дизайнери Shutterstock вивчають дані фотостоку, щоб визначити які кольори стануть трендовими у наступному році.

Цього року у свій звіт компанія також включила додаткову інформацію від Shutterstock.AI. Інтерфейс може розшифрувати, як певний колір “працює” на цифрових носіях. Фахівці Shutterstock враховують кожен окремий відтінок пікселя та останні показники CTR. Ці дані базуються на мільйонах фотографій, завантажених з усього світу.

Давайте дізнаємося, які кольори стануть найпопулярнішими у 2022 році.

Заспокійливий кораловий (Calming Coral – #E9967A)

Представляємо вашій увазі Calming Coral – модний колір, який будуть активно використовувати веб дизайнери у 2022. Цей персиковий відтінок чудово поєднується з пастельними тонами. Він також добре поєднується з іншими кольорами, додаючи певної глибини дизайнерській роботі. Calming Coral чудово працює в поєднанні з небесно-блакитним кольором, який доповнює цю заспокійливу палітру, створюючи немов повітряно легку композицію.

Заспокійливий корал приємний і теплий. Він передає відчуття комфорту, спокою та безтурботності.Оксамитовий фіолетовий (Velvet Violet – #800080)

На відміну від інших відтінків фіолетового, які часто бувають занадто яскравими та агресивними, оксамитовий фіолетовий глибокий і магнетичний. Він привертає увагу своїм царським тоном, впевненим у своїй гідній витонченості та привабливості.

Оксамитовий фіолетовий – це витончений та елегантний колір, який протягом століть носили королівські особи. Він ідеально поєднується з зеленим a також чудово виглядає з рядом інших відтінків – особливо з неоновим спектром!Тихоокеанський рожевий (Pacific Pink – #DB7093)

Один із наймодніших кольорів 2022 за версією Shutterstock нагадує стару, зів’ялу квітку, затиснуту між сторінками. Цей ніжний жіночний відтінок є ідеальним відображенням краси у речах які, на перший погляд, вже втратили свою красу.

Тихоокеанський рожевий – привабливий відтінок для веб дизайну. Він виглядає чудово в поєднанні з іншими рожевими та персиковими тонами, додаючи дизайну ідеальне романтичне відчуття літа. Щоб підкреслити природний шарм цього рожевого кольору, Shutterstock рекомендує поєднувати його зі світло-бірюзовим відтінком. Таке поєднання нагадуватиме незабутній захід сонця десь на узбережжі Тихого океану…Зелений – король кольорів

Краса та популярність зеленого кольору яскраво виражена в даних проаналізованих Shutterstock. Від глибоких лісових відтінків аж до м’яти, лайма та нефриту – кожен знайде свій улюблений тон зеленого! Дані цього року показують, що відтінки зеленого переважали в рейтингу кліків і конверсій. Тому якщо ви хочете, щоб ваші проекти виглядали привабливо та ефектно, спробуйте додати відтінки зеленого у ваш дизайн.Shutterstock також визначив, що різні країни віддають перевагу різним кольорам і відтінкам. Давайте подивимося, які кольори є найтрендовішими в Німеччині, Індії, Австралії та інших регіонах!Фото – shutterstock.com

НЕОБХІДНА ДОПОМОГА?

Ми готові допомогти у вирішенні ваших задач.

Залишайте заявку на сайті для подальшої комунікації.

POWER-UP

Thanks for submitting!

bottom of page