top of page
about-goalsBG.png

Рішення для стоматології: колл-трекінг без розробників

У сучасному світі, де цифрові технології відіграють ключову роль у розвитку бізнесу, стоматологічні клініки все частіше шукають способи оптимізації своїх маркетингових активностей.

Один з ефективних інструментів, що дозволяє досягти цієї мети, — інтеграція Ringostat через Google Tag Manager, яка забезпечує глибокий аналіз вхідних дзвінків і дозволяє визначити, які рекламні кампанії є найбільш ефективними.

Процес інтеграції передбачає кілька ключових кроків, які включають налаштування збору даних про дзвінки, аналіз цих даних, і, на основі отриманої інформації, оптимізацію рекламних бюджетів. Для стоматологічних клінік це означає можливість не лише підвищити кількість клієнтів, а й покращити якість обслуговування за рахунок більш цілеспрямованої реклами.

Основні переваги інтеграції Ringostat для стоматологічних клінік:

  • Підвищення ефективності рекламних кампаній: аналіз даних дозволяє точно визначити, які канали залучення клієнтів працюють найкраще, та скорегувати рекламні стратегії відповідно.

  • Оптимізація бюджетів: інформація про ефективність кампаній допомагає раціонально розподіляти бюджети, інвестуючи в найбільш прибуткові канали.

  • Покращення якості обслуговування: розуміння потреб та переваг потенційних клієнтів дозволяє адаптувати пропозиції та підходи до обслуговування.

Процес інтеграції не вимагає глибоких технічних знань, але потребує уважного ставлення до деталей налаштування Google Tag Manager і Ringostat. Важливо регулярно аналізувати зібрані дані, адаптувати маркетингові стратегії відповідно до отриманих інсайтів та експериментувати з різними підходами для пошуку оптимальних рішень.

Завдяки цій інтеграції, стоматологічні клініки отримують могутній інструмент для покращення своїх маркетингових зусиль, збільшення кількості якісних запитів від клієнтів та, врешті-решт, підвищення рентабельності свого бізнесу.


Як налаштувати зв’язку Ringostat з іншими сервісами

Почнемо з того, чи потрібний для цього програміст? Друзі, мова не про якісь складні інтеграції та підключення API-функціоналу. Тому розробник не потрібен.

Вам знадобиться лише Google Tag Manager.

Отже, покрокова інструкція.

1. Зайдіть в особистий кабінет, розділ Колтрекінг — JS функції користувача.

2. Знайдіть три події, які я перерахував вище, за якими можна налаштувати передачу даних:

2.1. Виберіть «Додати функцію перед дзвінком» та вкажіть назву. Наприклад, я хочу налаштувати передачу даних про дзвінки в Дисплей та відео 360. Встановлюю зрозумілу для себе назву “DV360”.

2.2. Натисніть кнопку «Правити код» і перейдіть в режим редагування функції:

2.3. Тепер завдання наступне – викликати dataLayer.push на сторінці, коли користувач набрав номер телефону.


Робимо це просто, ввівши код:

(function(data) { dataLayer.push({'event': 'RingostatCall'}); });

Після цього натисніть “Зберегти”.

Далі перейдіть в режим налагодження Google Tag Manager та перевірте роботу dataLayer.push. Для цього наберіть номер телефону на сайті.


У налагоджувачі Google Tag Manager ви повинні побачити такий результат: От і все. Залишилося лише створити тег у Google Tag Manager і як тригер для його активації вказати подію “RingostatCall”.

У нашому випадку, попередньо:

• створили піксель конверсії Floodlight в інтерфейсі DV360;

• тег у Google Tag Manager з пікселем Floodlight;

• вказали тригер активації — “RingostatCall”.


Що важливо — функціонал доступний на всіх проектах при підключенні колтрекінгу та callback. У майбутньому планується, що він буде також доступний для наскрізної аналітики та Ringostat Messenger. Для його використання не потрібні додаткові засоби.

Comments


НЕОБХІДНА ДОПОМОГА?

Ми готові допомогти у вирішенні ваших задач.

Залишайте заявку на сайті для подальшої комунікації.

POWER-UP

Thanks for submitting!

bottom of page