top of page
Image by Choong Deng Xiang

НАСКРІЗНА АНАЛІТИКА

З надійною наскрізною аналітикою ви зможете відстежувати поведінку користувачів на своєму сайті, виявляти слабкі місця в конверсії та вдосконалювати веб-ресурс для більш ефективних продажів.

about-goalsBG.png

З ЧОГО ПОЧАТИ?

Не витрачайте час на безглуздий збір даних - зосередьтеся на важливому і робіть аналітику з метою здійснення дій, що допоможуть вам досягти ваших бізнес-цілей.

Image by Nikolai Chernichenko

1

Визначення метрик та KPI

Необхідно визначити ключові метрики та показники ефективності (KPI), які будуть відображати результативність вашого веб-сайту та допоможуть зрозуміти, наскільки він сприяє досягненню ваших бізнес-цілей.

Image by Yurii Khimanin

4

Обробка та підготовка даних

Після збору даних необхідно провести їх обробку та підготовку для подальшого аналізу. Це може включати очищення даних від помилок та дублікатів, стандартизацію формату даних, перетворення даних в зручний формат для аналізу, створення нових метрик та т.д. Правильна обробка даних забезпечить якість та точність подальшого аналізу та візуалізації.

Image by Rodion Kutsaiev

2

Налаштування цілей та подій

Необхідно налаштувати цілі та події, що відображають конкретні дії відвідувачів на вашому сайті, такі як заповнення форм, натискання на кнопки, перегляд сторінок, щоб ви могли відстежувати їх та аналізувати вплив на ваші KPI.

Image by Mockup Graphics

5

Візуалізація даних (інтерактивні звіти)

Після обробки даних необхідно підготувати зручну та зрозумілу візуалізацію, яка дозволить легко сприймати та аналізувати дані. Для цього можуть використовуватись графіки, діаграми, таблиці і т.д. Для більшої зручності можуть бути створені інтерактивні звіти, які дозволяють швидко переходити між різними метриками та детально аналізувати окремі аспекти бізнесу.

Image by natasha t

3

Інтеграція з клієнтською БД

Для більш детальної та точної аналітики необхідно поєднувати дані зі своєї власної бази з даними, що збираються з інших джерел. Наприклад, з інформацією про відвідувачів, що були у вашому офлайн магазині, або з базою даних клієнтів. Інтеграція з клієнтською базою даних дозволить збагатити наявні дані, додати нові метрики та розширити можливості аналізу.

Image by Marcos Ramírez

6

Прийняття рішень на основі даних

Прийняття вірних управлінських рішень. Аналітична інформація може допомогти виявити потреби клієнтів, зрозуміти, які продукти або послуги є найбільш вигідними, допомогти змінити маркетингову стратегію, виявити потреби в навчанні персоналу та зробити багато інших важливих рішень, що можуть зробити ваш бізнес ефективнішим та прибутковішим.

reviewsBG.png

ЗАПИТАННЯ
ДЛЯ
САМОПЕРЕВІРКИ

  • Скільки ви платите за залучення клієнтів на сайт?

  • Можете порахувати окупність витрат на рекламу?

  • Який канал трафіку приводить клієнтів?

web__need_bg.png

У вас виникли труднощі з відповідями?

Не засмучуйтесь — ми допоможемо розібратися у веб-аналітиці, навчимо ставити правильні запитання і разом знайдемо відповіді на них.

Image by JESHOOTS.COM

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ З
НАСКРІЗНОЇ АНАЛІТИКИ

Допоможемо з визначенням обcягів робіт для вирішення ваших задач! 

reviewsBG.png

КЕЙСИ З НАШИМИ КЛІЄНТАМИ

Успішні кейси з конкретним описом покрокових дій. Розповідаємо про комплексне застосування маркетингових інструментів і досягненні поставлених цілей.

packages-mainBG.png
Image by Marita Kavelashvili

POWER-UP

RIVIERA VILLAGE

+1 спосіб дізнатися більше про ЦА

З якого каналу прийшов, які сторінки переглядав, як довго пробув на сайті до конверсії, що питав коли зателефонував? Портрет клієнта виявить неочікувані інтереси! Детальний гайд із прикладом 2 кейсів

Image by Yulia Matvienko

POWER-UP

SUPERLUDI

Робота з даними в CRM

Як правильно оцінити вплив рекламних кампаній на дохід?

Що відбувається із заявками після того, як вони потрапили у вашу CRM? На які показники повинен орієнтуватися спеціаліст по платних каналах трафіка? Розберемо ці запитання по порядку.

Image by Josh Appel

POWER-UP

DINERO

+ 30,7 % ріст запам’ятовуваності реклами бренда

На які супутні показники впливає реклама на YouTube?

У кейсі показано приклад того, як реклама на YouTube впливає не лише на запам’ятовування й інтерес до бренда, а також на приріст пошукового трафіка, що в результаті напряму впливає на конверсію.

Pink Sugar

РОБИМО МАРКЕТИНГ
З ЛЮБОВ'Ю

packages-mainBG.png
bottom of page